BIVŠI FUDBALER PARTIZANA UKROTIO ZMAJEVE: TSC nije dozvolio iznenađenje na svom terenu!
Fudbaleri TSC-a, Foto: @Starsport/Srđan Stevanović

superliga 30. kolo

Objavljeno: 16:55h

U prvoj utakmici nedeljnog programa Linglong Superlige Srbije TSC je savladao Voždovac u Bačkoj Topoli rezultatom 2:1 (2:1).

Sve vredno pomena viđeno je u prvih 45 minuta, odnosno, sva tri pogotka su pala u tom periodu igre.

Prvi je mrežu zatresao Stefan Vukić u 15. minutu i vođstvo domaćih trajalo je punih pola sata.

Onda je u 45. minutu njegov imenjak Purtić izjednačio za "zmajeve", ali je samo 100-ak sekundi kasnije TSC ponovo poveo.

Slobodan Stanojlović je postigao gol kojim se na odmor otišlo rezultatom 2:1, a ispostavilo se da je to bio i konačan rezultat susreta.

U nastavku je TSC umešno sačuvao stečenu prednost i preskočio upravo Voždovac na 4. mestu na tabeli sa 41 bodom.