AJNTRAHT BIO RAVNOPRAVAN SA BARSOM: Jedan gol viđen u duelu Zvezdinih rivala, dosta uzbuđenja smo videli u Londonu
Filip Kostić, Foto: EPA/Ronald Wittek

liga evrope četvrtfinale prve utakmice

Revanš mečevi su na programu 14. aprila

Fudbaleri Ajntrahta i Barselone odigrali su večeras u Frankfurtu nerešeno 1:1, u prvom meču četvrtfinala Lige Evropa.

Poveo je Ajntraht golom Asgnara Knaufa u 48. minutu, da bi izjednačenje Barseloni doneo Feran Tores golom u 66. minutu.

Ajntraht je od 78. minuta igrao sa igračem manje, nakon što je drugi žuti karton dobio Tuta.

U istom terminu, Vest Hem i Lion su u Londonu odigrali, takodje nerešeno 1:1.

Vest Hem je poveo u 52. minutu golom Džeroda Bouena, da bi Lion izjednačio preko Tangija Ndombelea u 66. minutu.

Od trećeg minuta nadoknade poluvremena Vest Hem je igrao sa igračem manje, pošto je direktan crveni karton dobio Aron Kresvel.

Braga je na svom terenu pobedila Glazgov Rendžers sa 1:0, golom Abela Ruisa u 40. minutu.

Revanš mečevi su na programu 14. aprila.