BENZEMA JE KRALJ! Real MORA da bude zahvalan na njemu! VILJAREAL PRIREDIO IZNENAĐENJE!
Karim Benzema, Foto: Profimedia

liga šampiona

Zanimljivo, sadržajno veče u Ligi šampiona.

Objavljeno: 23:22h

Fudbaleri Real Madrida gostovali su Čelsiju na "Stamford Bridžu". Pred utakmicu, osvrtalo se na nedavno odigrani El Klasiko, kada je Barselona razmontirala Madriđane.

Ipak, u toj utakmici Karlo Anćeloti nije mogao da računa na Karima Benzemu, kao što je to mogao večeras.

Upravo je Francuz "žila kucavica" u timu Reala koji je slavio 3:1.

Sva tri gola delo su upravo Karima Benzeme. Čelsijevu čast sačuvao je golom Kaia Haverca koji je Kurtou savladao krajem prvog poluvremena.

Čelsi u Španiju putuje 12. aprila, a sigurno je da neće odustati pre vremena.

Fudbaleri Viljareala savladali su Bajern 1:0 (1:0), u prvom meču četvrtfinala Lige šampiona.

Viljareal je odigrao sjajan meč i u potpunosti neutralisao Bajern.

Nemačka ekipa imala je veče za zaborav.

Domaćin je poveo već u osmom minutu golom Danjume i do kraja meča sačuvao prednost.