LIVERPUL NASTAVIO NEVEROVATAN NIZ: Klub sa Enfilda prišao Sitiju na samo bod zaostatka!
Radovanje fudbalera Liverpula, Foto: EPA/Andrew Yates

premijer liga 31. kolo

Fudbaleri Liverpula savladali su Votford 2:0 (1:0), u meču 31. kola engleske Premijer lige.

Liverpul je nastavio pobedonosni niz i za sada je ispred Mančester sitija, od kog ima dva boda više i utakmicu manje.

Nastavlja se sjajna borba za titulu u najjačoj ligi sveta.

Zanimljivo je da Liverpul nije primio gol na 18 utakmica zaredom u prvom poluvremenu.

Votford je mogao da povede u 21. minutu, kada je Kucka izašao 1 na 1 sa Alisonom, ali je gađao direktno u njega.

Pukla je kontra, Gomez je centrirao na Žotu, koji se ubacuje i glavom smešta loptu u mrežu u 22. minutu za vođstvo.

Kucka je na kraju u potpunosti bio tragičar, pošto je rvačkim zahvatom srušio Žotu i napravio penal.

Jedanaesterac je realizovao Fabinjo u 89. minutu i potvrdio pobedu.