LUKA JOVIĆ ZAMENJEN ZBOG POVREDE ILI JE PIKSI VIDEO DOVOLJNO? Napadač Reala propustio još 1 priliku!
Luka Jović napušta teren u Kopenhagenu, Foto: Printscreen/Sportklub

sa klupe na teren pa opet na klupu

Fudbalska reprezentacija Srbije je razočarala nastupom u Kopenhagenu gde je u prijateljskoj utakmici doživela ubedljiv poraz od Danske - 0:3.

Tako je prekinut niz od osam utakmica bez poraza, a od "Orlova" koji su dobili priliku da se nametnu selektoru Draganu Stojkoviću Piksiju, još jedan je po svemu sudeći zavšio na listi povređenih.

Ako su Vlahović, Milenković i Spajić dobili povrede (ili poštede) zbog mnogo mečeva "u nogama", Luka Jović se izgleda povredio iz suprotnog razloga - manjka jakih utakmica ove sezone.

Luka Jović

Redovno je bivši napadač Crvene zvezde grejao klupu Real Madrida u ovoj sezoni, a sada izgleda da će se preseliti na tribine na određeno vreme. AKO se zaista povredio.

Ušao je u igru na Parken stadionu na početku drugog poluvremena, ali je zamenjen već u 79. minutu.