PO RECEPTU LALATOVIĆA: Remi dva Radnička, Kragujevčani bez primljenog gola 506 minuta!
Nenad Lalatović, Foto: Starsport

superliga srbije, 28. kolo

Fudbaleri Radničkog 1923 i Radničkog iz Niša odigrali su danas nerešeno 0:0, u utakmici 28. kola Superlige Srbije.

Tim sa Čaira je četvrti na tabeli domaćeg šampionata sa 40 bodova, dok je Radnički 1923 na 14. poziciji sa 27 osvojenih bodova.

Niški tim će u narednom kolu dočekati Crvenu zvezdu, dok će Radnički 1923 ugostiti Vojvodinu.

Tim Nenada Lalatovića nije primio gol u poslednjih pet utakmica, odnosno od 34. minuta na gostovanju Partiznau (0:2).