Svaki kiks od SADA SKUPO KOŠTA! BEZ PRAVA NA GREŠKU! Gleda se u komšijsko dvorište! Metalac BORBEN! Zvezdi BODOVI!
Strelci Ohi i Pavkov, Foto: Starsport©

superliga srbije

Fudbaleri Crvene zvezde slavili su protiv Metalca, i put Beograda iz Gornjeg Milanovca kreću sa tri boda u džepu.

Objavljeno: 18:00h

Ova utakmica je bila posebno značajna zbog situacije na prvoj poziciji na tabeli. Crno i crveno-beli sada imaju izjenačen broj bodova na liderskoj poziciji.

Partizan ostaje lider, formalno makar, zbog bolje gol razlike ali se pred play off i play out gleda međusobni skor u kom je Zvezda ove sezone bolja.

Šta se dešavalo na terenu u Gornjem Milanovcu?

1 / 6 Foto: Starsport©

Ekipa Dejana Stankovića je jasno pokazala kvalitet, stezali su obruč oko gola Markovića.

Ipak domaća ekipa dolazi prva do prednosti. Gol Milana Borjana pogodio je Cvetković.

Pred sam kraj prvog dela igre, Ohi uspeva da na asistenciju Kataija pogodi mrežu za izjednačenje.

U drugom poluvremenu, Dejan Stanković je ubacio Milana Pavkova, zbog teškog terena za igru. To se isplatilo već u 57.minutu, kada je Zvezda golom Pavkova kaparisala pobedu.

Do kraja susreta još dva gola u mreži domaće ekipe, ali ni jedan nije priznat tako da je konačan rezultat 1:2.

U sledećem kolu, Crvena zvezda igra protiv Koluare 20. marta, dok ekipa Metalca u istom terminu igra protiv Mladosti.