IZNENAĐENJE U BEOGRADU! Napredak hrabrom defanzivnom igrom odoleo Partizanu! (FOTO)

superliga, 27. kolo

Utakmica je završena nerešenim rezultatom 0:0

Objavljeno: 14:23h

Fudbaleri Partizana odigrali su nerešeno protiv kruševačkog Napretka 0:0 u okviru 27. kola Superlige.

Tim Aleksandra Stanojevića nije uspeo da se oporavi posle teškog poraza od Fejenorda koji su doživeli u četvrtak.

1 / 4 Foto: Starsport©

Najveću šansu na meču prpopustio je Marko Milovanović u prvom minutu nadoknade drugog poluvremena. Ostao je sam u petercu Napretka i pokušao glavom, ali je taj njegov šut odbranio Nikola Vasiljević.

Partizanu je ovo treći remi u prvenstvu Srbije. Crno-beli u ovom trenutku imaju 72 poena i prvi su na tabeli sa tri boda i utakmicom više u odnosu na Crvenu zvezdu.