Nemačka demonstrirala silu i zakazala klasik svetskog fudbala u 1/4 finalu! (FOTO) (VIDEO)

ubedljivi panceri

Izabranici Joakima Leva se u četvrtfinalu ukštaju sa pobednikom duela Italije i Španije

Reprezentacija Nemačke novi je učesnik četvrtfinala Evropskog prvenstva posle ubedljive pobede nad neugodnom Slovačkom rezultatom 3:0. Videlo se od samog starta da Slovaci nemaju šta da traže na stadionu "Pjer Moroa". Nemci su uzeli loptu, kontrolisali igru i već u 8. minutu poveli preko Boatenga koji je fenomenalno uhvatio odbijenu loptu posle kornera i perfektnim udarcem je smestio u mrežu.

Nastavili su u istom ritmu "Panceri" i već šest minuta kasnije imali šansu da dupliraju prednost sa bele tačke, ali posle padanja Marija Gomeza šesnaestercu Mesut Ozil nije iskoristio veliki priliku.