Vels je među 8 najboljih u Evropi: Autogol rešio ostrvski derbi u 1/8 finala! (VIDEO)

Fudbal je bio dosadan

U jednom meču bez uzbuđenja, indivoidualna greška je odlučila pobednika, a tragičar je Geret Mekoli
Objavljeno: 20:01h

Nekreativne i nepovezane akcije obe ekipe su smorile sve gledaoce i prvo poluvreme završeno je najnepopularnijim rezultatom - 0:0. Nije viđena ni jedna prava prilika za gol.

Sve ono što se događalo u prvom poluvremenu prenelo se i na drugi deo igre. Dubinske lopte i tek povremni pokušaji injdividualnih akcija nisu davali rezultate ni jednima, ni drugima. Bilo je par poluprilika na obe strane, a najveće uzbuđenje do gola se desilo posle slobodnog udarca Bejla, kada je sjajno intervenisao Mekgovern na svom golu.
I onda trenutak odluke koji se dogodio u 75. minutu. Najbolji igrač Velsa je prošao po desnoj strani i centrirao u peterac, a njegov imenjak u zelenom dresu, Mekoli je loše intervenisao u prosledio loptu u sopstvenu mrežu.