Hrvati i Nemci pobednici dana! Prolaz Španaca gorkog ukusa! (FOTO) (VIDEO)

euro, 12. dan

Kao i svakog puta, tokom čitavog dana možete uživo pratiti dešavanja sa prvenstva Evrope u Francuskoj

45. minut - GOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!! Hrvati stižu do izjednačenja. Sjajnu asistenciju Perišića iskoristio je Nikola Kalinić!

39. minut - Španija i pored vođstva ima inicijativu, dok na drugoj utakmici Česi nisu iskoristili nekoliko dobrih prilika. Pogodili su čak i stativu! 13. minut - Imala je Hrvatska dve odlične prilike da dođe do izjednačenja, ali je Ivan Rakitić pogodio prečku, pa stativu!

10. minut - GOOOOOOOOLLLLLL!!! Burak Jilmaz donosi prednost ekipi Turske!

7. minut - GOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!! Reprezentacija Španije stiže do vođstva! Strelac je Alvaro Morata!

Utakmice su počele! 20:25 - Evo i sastava timova večerašnjih utakmica:

20:06 - Poznat je i prvi par osmine finala! To su Švajcarska i Poljska! KRAJ MEČEVA! POLJSKA I NEMAČKA SU TRIJUMFOVALE SA PO 1:0 PROTIV UKRAJINE, ODNOSNO SEVERNE IRSKE! 19:47 - Ušli smo u zaustavno vreme... 19:28 - Nemačka i Poljska vode minimalnim rezultatima, dok protivnici teško mogu do iznenađenja/izjednačenja. 19:10 - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! JAKUB BLAŽDŽIKOVSKI DOVODI POLJSKU U PREDNOST!

POČELO JE DRUGO POLUVREME NA OBA STADIONA. 18:45 - Da su "Panceri" iskoristili svaku šansu koju su imali do sada, vodili bi sa par golova razlike. Sa druge strane, temperamentan meč u kom oba tima vode ljutu borbu.

18:35 - PREČKA ZA NEMAČKU... JADNI SEVERNI IRCI. 18:30 - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! MARIO GOMEZ NA ASISTENCIJU MILERA!

18:28 - STATIVA ZA NEMAČKU, SEVERNI IRCI SU IMALI SREĆE!

18:23 - Pažnju navijača ukrala je supruga Kajla Lafertija koja navija u njegovom dresu.

18:17 - KAKO JE OVO PROMAŠIO? Jarmolenko je imao idealnu priliku da dovede Ukrajinu do prednosti!

18:10 - Nemačka je do sada dva puta pripretila... Moraće baš da se potrude Ostrvljani kako ne bi primili gol.

18:00 - Na samom startu meča Poljaci su imali dve prilike. Milik je najpre pripretio, a onda i Levandovski.