Najdosadniji meč na EP rešen u finišu sjajnim golom Edera, Italijani u 1/8 finala! (VIDEO)

EURO, 2. kolo

Bez sumnje najdosadnija utakmica koju smo odgledali na Evropskom prvenstvu u Francuskoj
Objavljeno: 16:59h

"Azurima" kao da je odgovarao ovaj rezultat, nisu previše zapinjali pa su uputili samo jedan udarac u okvir gola Isaksona do 89. minuta. Dosadan i spor fudbal je viđen, ali je kod obe ekipe bila primetna taktička zrelost, koja u nokaut fazi može da bude veliki faktor uspeha. Prvi uzbudljiv momenat meča viđen je u 82. minutu kada je Parolo posle centaršuta Đakerinija pogodio prečku. Činilo se da će rezultat ostati 0:0, ali je drugačije mislio Eder koji je posle jednostavne akcije zatresao mrežu Isaksona i tako postavio konačan rezultat 1:0.