haos

SRPSKA PEVAČICA UHAPŠENA NA TAJLANDU! Nezapamćen skandal nakon OKRŠAJA sa policijom!

20.06.2018. 12:28h
Po dolasku na Tajland, poslovno putovanje mlade pevačice, pretvorilo se u pravu dramu i borbu sa pripadnicima policije... Detaljnije»

Ostavite Komentar

PRAVILA KOMENTARISANJA

Zabranjeni su govor mržnje, vređanje na nacionalnoj, rasnoj ili rodnoj osnovi, vređanje ličnosti korisnika i osoba čija se imena pojavljuju na sadržajima portala, kao i upotreba vulgarnih reči. Svako korišćenje portala suprotno navedenom biće kažnjeno oduzimanjem prava korisnika na pristup portalu kome će pristup biti trajno ili privremeno uskraćen. Svako ugrožavanje lične i porodične bezbednosti korisnika portala, kao i lica čije se ime navodi u sadržaju portala, putem pretnji ili na bilo koji drugi način, nije dozvoljeno i svako takvo ponašanje može biti krivično gonjeno od strane nadležnih organa. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, predstavljanje u ime drugog pravnog ili fizičkog lica. Zabranjeno je pisati velikim slovima (Full Capslock).

Komentari i sadržaji koji se ne odnose na teme portala biće obrisani bez prethodne najave, a korisnicima koji pošalju takve komentare i sadržaje biće u više navrata onemogućen pristup portalu. Ukoliko korisnik smatra da je nepravedno kažnjen, ima pravo da kontaktira administratora.

Komentara: 3

Najstariji Znatlija

20-06-2018 18:31h
e pa sele, nije ti to Srbija da biješ policiju i glumiš ludilo i bahatost...

milence pasivno dupence

21-07-2018 08:11h
@Najstariji Znatlija
Navikla starleta da se bahati kao u Srbiji kad ono krk! Naletela na pravno ispravnu zemlju. Iju,dobro je jos nisu izmlatili. A i verujem da od postenih para ne snima spotove na tako skupim destinacijama. Sad je postala moda da sponzoruse nadju nekog ajd lupam dilera droge koji im keshira za spotove i debilne pesme. Kad se malo proguraju onda glume nedodirljivu elitu.

Klimatolog

20-06-2018 18:47h
Ko je bre ova?
Učitavam komentare

Prijavi komentar

Odaberite razlog prijave komentara:

Espreso.co.rs


Mondo inc.