SINU HALIDA BEŠLIĆA NIJE DOBRO POSLE NJEGOVE SMRTI! Objavio razarajuću fotku - "Nemam snage da..."
Dino i Halid, Foto: Privatna arhiva

tuga

SINU HALIDA BEŠLIĆA NIJE DOBRO POSLE NJEGOVE SMRTI! Objavio razarajuću fotku - "Nemam snage da..."

Dino Bešlić je objavio porodičnu fotografiju sa nekog putovanja, na kojoj su svi srećni, dok Halid grli svog unuka i obratio se ocu.

Objavljeno: 09:40h

Halid Bešlić napustio nas je juče, 7. oktobra, posle kratke i teške borbe, a njegov sin se tokom noći oglasio.

Dino je nekoliko sati posle smrti njegovog oca sakupio sange da se oglasio i napiše nešto, kratko, ali dovoljno.

Dino Bešlić je objavio porodičnu fotografiju sa nekog putovanja, na kojoj su svi srećni, dok Halid grli svog unuka i obratio se ocu.

- Dragi moj tata, voleo bih svašta nešto napisati, ali nemam snage za to. Samo znam da ćeš puno faliti ovoj ekipi na slici, a pogotovu tvojoj Lamiji i tvom Belminu - napisao je.

Dino sa porodicom
Dino sa porodicomfoto: Printscreen/Instagram/beslicdinopravi

Kako je naveo, s ponosom će nositi njegovo prezime.

- Volimo te puno i znaj da te nikada nećemo izneveriti. S ponosom ću nositi tvoje prezime i breme koje si mi ostavio. Tvoj Dino - napisao je on.

Podsetimo, Halid Bešlić je svoj privatan život držao daleko od očiju javnosti, međutim, poznato je da je njegov naslednik imao saobraćajnu nezgodu u Sarajevu u maju 2017. godine u kojoj su tada bile povređene tri osobe, uključujući i njega.

Iako se malo zna o njegovoj porodici u fokusu pažnje pre nekoliko godina došao je sin koji je imao saobraćajku.

Dino
Dinofoto: Privatna arhiva

Sin pevača Halida Bešlića, Dino Bešlić, doživeo je lakšu saobraćajnu nesreću u Sarajevu u maju 2017. godine, u kojoj su učestvovala dva automobila i povređene su tri osobe, uključujući i njega.

Dino Bešlić je zadobio lakše povrede i pušten je na kućno lečenje. Istu sudbinu je doživeo i Dinov otac Halid, kada je u saobraćajnoj nezgodi 2009. godine, pevač, izgubio oko.

"Nakon nesreće ja sam sebi produžio život. Od tada živim urednije, razmišljam... živeo sam 300 na sat! Prestao sam i da pijem! Neko popije tri piva i veće pijan, meni je bilo potrebno 30 piva da se napijem. Toga više nema! Uvek sam cenio život", rekao je pevač jednom prilikom.

05:19

Novinar iz Severne Makedonije o smrti Martina Sipkovskog

(Espreso/telegraf/prenela PV)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.