PEKERMAN RAZOČARAN: Teško je kada tako rano izgubite jednog igrača na terenu, pogotovo kada je on tako važan za tim!

VIše sreće drugi put

Objavljeno: 17:52h

Selektor Kolumbije Hoze Pekerman rekao je da je bilo teško danas protiv Japana uraditi nešto sa igračem manje.

- Teško je kada tako rano izgubite jednog igrača na terenu, pogotovo kada je on tako važan za tim - rekao je Pekerman posle utakmice.

Kolumbija je u Saransku poražena od Japana sa 2:1 u prvom kolu Grupe H Svetskog prvenstva.

Južnoamerička ekipa je u trećem minutu ostala sa igračem manje zbog isključenja Karlosa Sančesa.

To je bio drugi najbrže dobijeni crveni karton u istoriji svetskih šampionata u fudbalu.

- Uprkos tome, vratili smo se, ali je Japan imao igrača više i bilo je zaista teško doći do rezultata - kazao je Pekerman.

Japan je poveo iz penala koji je skrivio Sančes, Kolumbija je izjednačila do poluvremena, ali nije imala snage da u drugom zadrži nerešen rezultat. Kolumbija će u sledećem kolu Grupe H na Svetskom prvenstvu igrati protiv Poljske, dok će se Japan sastati sa Senegalom.

BONUS VIDEO: Slavlje srpskih navijača na Trgu Nikole Pašića posle gola Aleksandra Kolarova