"Butine su se trljale jedna o drugu, bila sam troma": Hrvatica se otarasila 50 kila, i to zbog ove hit dijete
Martina, Foto: RTV Pink printscreen

transformisala se

"Butine su se trljale jedna o drugu, bila sam troma": Hrvatica se otarasila 50 kila, i to zbog ove hit dijete

Sem što je promenila boju kose, ona je izgubila i ogroman broj kilograma koje je nabacila tokom trudnoće.

Objavljeno: 14:09h

Pevačica Martina Vrbos od pojavljivanja u Survajveru do danas drastično se promenila.

Sem što je promenila boju kose, ona je izgubila i ogroman broj kilograma koje je nabacila tokom trudnoće.

Naime, zahvaljujući autofagiji skinula je 50 kila.

- Naglo sam se ugojila posle trudnoće, pošto nisam mogla da jedem šta sam htela dok sam bila u drugom stanju. Bila sam željna svega, pa je na mom meniju bila isključivo nezdrava hrana. Mahnito i histerično sam jela brzu hranu i pila gazirana pića u neograničenim količinama, a slatkiši su bili neizostavni. Čini mi se da sam preko noći dogurala do tih famoznih 120 kilograma - priznaje Martina i dodaje da joj je gojaznost izuzetno teško padala:

1 / 6 Foto: Antonio Ahel/ATAImages

- Sporo sam se kretala, butine su mi se trljale jedna o drugu, a to je odvratan osećaj. Bila sam troma, sve mi je bilo teško da radim - rekla je pevačica, pa nastavila:

- Čula sam za autofagiju od prijatelja, koji je na tom režimu dosta smršao, a jeo je sve što je želeo. Odlučila sam i ja da probam. Svaki dan jedem šta hoću po šest sati, a 18 sati ne jedem. Prestanem da jedem u 16 časova, a počnem ujutru u 10. Prvih nekoliko dana mi je bilo katastrofa. Mislila sam da ću se srušiti od gladi. Ali sada mi je najnormalnije da ne jedem. I odlično se osećam, imam mnogo više energije.

Posle odluke da se stanji i vrati idealnu težinu, Martina se prepolovila međutim, to joj nije bilo dovoljno. Ona je rekla kako još uvek nije stigla do željene kilaže ali da joj ne nedostaje samopouzdanja.

- Želim da imam 58 kilograma, tako da moram da smršam još 12 da bih bila top-riba. A tada ću, čini mi se, gola šetati ulicama, da svi vide koliko sam zgodna - rekla je ranije ona za Informer.

Podsetimo, Martina već godinama živi i radi u Srbiji, ovde se udala i stvorila porodicu. Ranije nije krila da se bavila striptizom.

07:23

REPORTERI KAO U RATNOM PODRUČJU, NAJGRUBLJE KRŠENJE IZBORNE TIŠINE Stručnjaci kažu: Jučerašnje scene su ono što bi Srbija postala da su rezultati bili drugačiji

(Espreso/telegraf/prenela PV)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.