traga se za njim
"NIJE IDENTIFIKOVAN MUŠKARAC KOJI JE NOŽEM NAPAO ŽENU" Dačić se oglasio o napadaču sa Novog Beograda
Dačić je pozvao građane da se jave MUP ukoliko vide i identifikuju osumnjičenog
Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je danas da jošuvek nije identifikovan muškarac koji je u subotu na Novom Beogradu nožem napao ženu staru 67 godina i zadao joj više ubodnih rana. Ivica Dačić je za RTS rekao da se na tome radi.
"Nije identifikovan. I pored nastojanja policije nemamo funkciju identifikacije lica, ali rad je u toku i to je prioritet", rekao je Ivica Dačić.
Dačić je pozvao građane da se jave MUP ukoliko vide i identifikuju osumnjičenog.
"Policijski službenici Policijske uprave za grad Beograd intenzivno tragaju za osobom sa fotografije koja je na teritoriji opštine Novi Beograd izvršila krivično delo razbojništva. Mole se građani koji imaju bilo kakve informacije o navedenoj osobi da jave Policijskoj upravi za grad Beograd na brojeve telefona 011/279-75-42 ili na 192", stoji u objavi.
Podsetimo, napad na ženu se dogodio danas oko 13 sati na Novom Beogradu u stambenoj zgradi u kojoj ona živi na Novom Beogradu i to pred njenim unukom.
Bonus video: