Andrea Trinkijeri, Foto: Starsport©

crno-beli

Šok: Trinkijeri ponovo odbio Partizan?

Saga se nastavlja

Objavljeno: 03.12.2025. 18:06h

Andrea Trinkijeri, ipak, neće ponovo sesti na klupu Partizana nakon odlaska Željka Obradovića.

Iako su prethodnih dana brojni mediji najavljivali da je dogovor praktično gotov i da će se italijanski stručnjak usaglasiti sa predsednikom kluba Ostojom Mijailovićem, došlo je do pojave "gluvih telefona".

Odnosno, ako ćemo precizno, do konačnog dogovora dve strane nije došlo, pa su se tenzije u Humskoj dodatno pojačale.

Kako je saopšteno, razgovori su vođeni u više navrata, ali je Trinkijeri na kraju odlučio da odbije ponudu.

Time je Partizan ponovo ostao bez planiranog rešenja, a potraga za novim trenerom ulazi u još neizvesniju fazu

Situaciju dodatno komplikuje činjenica da su i drugi kandidati, kojima se klub obraćao proteklih dana, odbili da preuzmu ekipu u ovom delikatnom trenutku.

Kao što je poznato, ekipu će protiv minhenskog Bajerna u četvrtak od 20.45 tim predvoditi Mirko Ocokoljić, koji će delovati kao vršilac dužnosti trenera dok se ne pronađe prelazno, a potom i trajno rešenje za klupu crno-belih.

Nastavljaju se tako teški dani za KK Partizan, koji nakon odlaska Obradovića prolazi kroz jednu od najizazovnijih tranzicija u poslednjoj deceniji.

Bonus video:

(Espreso/B92/Preneo: A.K.)