Duško Ivanović i Janis Sferopulos, Foto: Starsport©

očajna igra, ali...

Virtus u nikad goroj formi dolazi u Beograd, ali Zvezda treba da se pazi zbog poslednje evroligaške pobede (Video)

U prestonicu Srbije vraća se Duško Ivanović koji vodi italijanskog velikana

Objavljeno: 21.03.2025. 14:24h > 14:26h

Košarkaši Crvene zvezde dočekuju Virtus iz Bolonje u sredu, 26. marta od 20 časova u 31. kolu Evrolige u Beogradskoj areni.

Crveno-beli su pobedili Olimpijakos u Pireju koji je lider i trenutno zauzimaju peto mesto na četiri runde do kraja evropskog elitnog takmičenja.

Detalj sa utakmice Olimpijakosa i Crvene zvezdefoto: Starsport

Naredni rival je italijanski velikan koji ima šest poraza zaredom u Evroligi i pretposlednji su na tabeli sa skorom 7-23.

Izabranici Duška Ivanovića poslednji put su slavili pre više od dva meseca kada su 17. januara šokirali Bajern u Minhenu sa 82:72.

Osim tima sa Apenina, samo su se još Anadolu Efes i Panatinaikos radovali u Bavariji što treba da predstavlja dovoljno upozorenje Crvenoj zvezdi.

Bonus video:

(Espreso/Espreso sport)