Košarkaši Crvene zvezde, Foto: Starsport©

šta se ovo dešava?

Crvena zvezda u gadnim problemima: Sedmorica nisu trenirala pred važan meč

Potpuni haos u crveno-belom taboru

Objavljeno: 08.03.2025. 20:18h > 20:24h

Košarkaši Crvene zvezde gostuju ekipi Cedevita Olimpije u nedelju od 17 časova, u okviru 22. kola ABA lige, ali situacija u crveno-belom taboru nije sjajna.

Kako Sportal saznaje, trening su propustili Kodi Miler-Mekintajer zbog leđa, Jago dos Santos zbog problema sa listom, Miloš Teodosić je suspendovan i zato je odmarao, Filip Petrušev ima virus, Luka Mitrović je ostao u Minhenu kako bi pregledao koleno, Nikola Kalinić ima temperaturu, a Majk Daum i dalje nije izlečio povredu koja ga muči već neko vreme.

Trener Janis Sferopulos je na subotnjem treningu imao na raspolaganju samo osmoricu igrača.

Janis Sferopulosfoto: Starsport

- Očekuje nas meč protiv jednog zaista dobrog tima, sastavljenog od grupe sjajnih igrača. Uvek ponavljam jer jeste krucijalno – moramo svih 40 minuta da držimo punu koncentraciju i da se pridržavamo plana i dogovora. Očekujem od svih igrača da daju sve od sebe jer samo tako ćemo pokazati naše pravo lice na terenu - rekao je grčki stručnjak.

Bonus video:

(Espreso sport/Sportal)