Detalj sa utakmice Partizana i Real Madrida, Foto: Starsport©

EVROLIGA, 31. KOLO

HEZONJA PREDVODIO REALOVU SERIJU OD 16:0! Madriđani "ugasili" Partizan u prepunoj Areni (FOTO/VIDEO)

Tok utakmice pratite iz minuta u minut na našem portalu

Objavljeno: 21.03.2024. 20:01h > 22:37h
20:53h

12. minut - Promašaj Abaldea, faul u napadu Nanelija. Tavares je promašio zakucavanje. Kaminski dva poena. Alosen maši trojku.

Detalj sa utakmice Partizana i Real Madridafoto: Starsport©

Anđušić maši dvojku. Musa je fauliran pri šutu za tri poena i pogodio je sva tri slobodna bacanja - 15:16.

20:46h

10. minut - Jabusele dvojka. Ofanzivni skok Kabokloa i dva poena posle promašene trojke Avramovića. Promašio je Alosen. Dvojka Avramović.

Promašio je Tavares iz okreta. Anđušić 2/2. Trojka Hezonje uz zvuk sirene, neverovatan pogodak - 13:13.

20:42h

8. minut - Neiskorišćeni napadi na obe strane. Tavares dva poena.

Prvo je trojku promašio Panter, a onda i Jaramaz. Maši Tavares dvojku. Panter 1/2 - 6:8.

20:37h

6. minut - Kampaco krade loptu. Kozer 2/2. Daleka promašena trojka Pantera. Hezonja zakucavanje. Kaminski šalje loptu u aut. Odlična odbrana Kaminskog.

Poarije lupa rampu Jaramazu, faul u skoku Poarijea u nastavku. Kaboklo maši trojku - 5:6.

20:33h

4. minut - Posle drugog faula Kampaca, faul u napadu Doužera. Kampaco ne pogađa trojku. Panter poentira posle prodora. Nema dvojke Kozera.

Kaboklo je došao do lopte, ali nema dvojke.  Poarije 2/2 sa linije slobodnih bacanja. Kaminski maši dvojku, kao i Hezonja - 5:2.

20:26h

2. minut - Kaminski je promašio dvojku, a Hezonja trojku. Trojka Kaminski! Nema trojke Deka, kao i Pantera. Maši i Kozer trojku - 3:0.

20:23h

Grobari su zasuli uvredama Geršona Jabuselea, a na tapetu se našao još jedan igrač.

20:07h

U timu "parnog valjka" nema Džejlina Smita i naravno Zeka Ledeja koji je u Americi zbog smrti oca.

Džejlin Smit (desno) na utakmici Partizana i Asvelafoto: Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©
20:04h

Mario Hezonja imao je zanimljiv komentar pre meča, a jedini je igrač "kraljevskog kluba" koji je dočekan aplauzima.

Mario Hezonja u dresu Real Madridafoto: Michele Nucci/IPA/IPA / Sipa Press / Profimedia
20:01h

Košarkaši Partizana od 20.30 dočekuju Real Madrid u rasprodatoj Štark areni u 31. kolu Evrolige.

Za izabranike Željka Obradovića svaka utakmica je finale pošto se bore za plasman u plej-in elitnog evropskog takmičenja.

U prvom delu sezone, aktuelni prvak Evrope bio je ubedljiv na svom terenu i slavio je sa 91:75.