Finale Kupa Radivoja Koraća, Foto: Espreso/Tamara Trajković

finale kupa radivoja koraća

TEODOSIĆ DONEO ZVEZDI JUBILARNI TROFEJ KUPA: Partizan nadigran u Nišu, Panter se izgubio!

Tok meča ste mogli da pratite uživo na našem sajtu

Objavljeno: 17.02.2024. 20:36h > 00:50h
22:18h

26. minut - Promašaj Gedraitisa za tri, Kaminski pravi korake! Strašan potez Bolomboja sa jedne noge! 54:53

22:18h

25. minut - Sjajan potez Bolomboja, uzvraća Naneli sa druge strane! 52:53

22:16h

24. minut - Ledej je sada najbolji pojedinac u Partizanu, nova trojka iz kornera. 50:51

22:14h

23. minut - Uzavrele su sada strasti i na terenu. Zvezda je izgubila loptu nakon sjajne blokade Bolomboja, potom Kaminski fauliran i promašuje oba slobodna bacanja. 50:48

22:09h

22. minut - Ledej pogađa trojku uz faul! Bolomboj prolazi Ledeja i poentira 50:48

22:06h

21. minut - Počelo drugo poluvreme! Bolomboj siguran sa linije penala. Naneli neprecizan sa linije penala. Rokas Gedraitis nastavlja tako gde je stao u prvom poluvremenu 48:44

21:48h

20. minut - Gedraitis donosi sa linije penala potpuni egal. Litvanac potom donosi i prvu prednost na meču Zvezdi, ali Ledej pogađa za 3 poena.

Faul Bolomboja u napadu. Panter umalo da pogodi na isteku prvog poluvremena 43:44.

Crvena zvezda se vratila trojkama Gedraitisa i Teodosića, dok je prednost Partizana u jednom momentu bila i dvocifrena. Čeka nas jako uzbudljiv meč u nastavku.

21:47h

Bakljada Delija u prvom poluvremenu.

21:44h

19. minut - Težak šut Teodosića na isteku napada koji ne pogađa! Loš napad Partizana što kažnjava Gedraitis novom trojkom! 39:41

21:42h

18. minut - Ide trojka Rokasa Gedraitisa! Doužer krade loptu, Koprivica zakucava posle kontre 36:41

21:39h

17. minut - Panter uzvraća trojku ekspresno! Mitrović ispravlja promašaj Bolomboja 33:39

21:38h

16. minut - Novi poeni za Doužera sa poludistance. Teodosić diže publiku na noge novom trojkom 31:36

21:35h

15. minut - Sjajan potez Kaminskog pod košem. Nedović promašuje za tri poena. Ledej pogađa iz teške situacije uz faul 28:34

21:32h

14. minut - Lazić pogađa za 3 poena posle sjajnog napada Zvezde. Doužer pogađa sa poludistance. Kapiten Zvezde pogađa novu trojku 26:29

21:27h

13. minut - Teodosić pogađa za 3 poena! 20:27