Detalj sa utakmice Partizana i Virtusa iz Bolonje, Foto: Starsport©

PARTIZAN NIJE ISKORISTIO "POKLONE" VIRTUSA! Kaminski promašio trojku za pobedu (VIDEO/FOTO)

Tok utakmice mogli ste da pratite iz minuta u minut na portalu Espreso

Objavljeno: 28.12.2023. 18:04h > 22:21h
18:59h

12. minut - Naneli 2+1, koraci Šengelije! Zakucavanje Kabokla za 23:23! Abas trojka iz kornera. Promašio je Ledej dvojku - 23:26.

Detalj sa utakmice Partizana i Virtusa iz Bolonjefoto: Starsport©
18:54h

10. minut - Greši Naneli. Lundberg 2/2. Naneli dvojka. Nema koša Lundberga. Doužer trojka. Kejkok dva poena. Trojka Naneli - 18:23!

18:49h

8. minut - Izgubljena lopta Virtus i dva poena Pantera. Kejkok dva poena. Panter nije uspeo da pogodi preko ruke. Dvojka Šengelije.

Promašio je Vukčević trojku, potom i šut ispod koša. Trojka Heketa za 19:10 i tajm-aut Željka Obradovića.

18:40h

6. minut - Panter gubi loptu. Belineli dva poena. Panter faul u napadu. Dosudile su sudije loptu za Partizan, ali je Banki zatražio čelendž.

Luka Banki na utakmici Partizana i Virtusa iz Bolonjefoto: Starsport©

Isti je bio uspešan, ali je Belineli potom "bacio ciglu." Kabolo 1/2 sa linije penala. Belineli trojka. Panter 1/2 - 8:12.

18:37h

4. minut - Danston 1/2 sa linije penala. Novi izgubljeni posed domaćina. Šengelija je promašio trojku. Doužer dvojka. Nije uspeo Kordinije.

Dobra defanziva Danstona. Šengelija 2/2 - 6:7.

18:31h

2. minut - Nema trojke Belinelija. Dva poena Ponitke. Kordinije je prvo promašio, Dantos je izbio loptu i Kordinije je pogodio dvojku.

Gubi loptu Partizan, novi poeni Koridnijea. Zakucavanje Kaboklo - 4:4.

18:30h

Početak meča kasni zbog velikog broja igračaka koje su ubačene na parket, a iste će se dodeliti socijalno ugroženoj deci.

18:23h

Pozdrav trenera Željka Obradovića i Luke Bankija.

Pozdrav trenera Željka Obradovića i Luke Bankijafoto: Starsport©
18:06h

Zanimljivo, Džejlin Smit, poslednje pojačanje Partizana došao je upravo iz Virtusa pošto je raskinuo ugovor sa italijanskim klubom.

Amerikanac ne može da igra večeras zbog pravila Evrolige, a biće dostupan od Nove godine, ali je i pored toga izašao na zagrevanje.

17:44h

Košarkaši Partizana dočekuju Virtus iz Bolonje od 18.30 u 17. kolu Evrolige u beogradskoj Štark areni.

Italijanski velikan trenutno je trećeplasiran sa 11 pobeda i pet poraza, dok su izabranici Željka Obradovića šesti sa devet trijumfa i sedam neuspeha.

Dres gostiju sa Apenina nosi Ognjen Dobrić, bivši dugogodišnji igrač Crvene zvezde koji je ove sezone napustio Mali Kalemegdan.