Jang Bojs - Crvena zvezda prenos uživo, Foto: EPA/PETER SCHNEIDER

ESPRESO U BERNU

ZVEZDA PORAŽENA U MEČU SEZONE: Crveno - beli promašili sve što se moglo promašiti i oprostili se od Evrope!

Sva dešavanja sa utakmice Jang Bojs - Crvena zvezda možete da pratite na našem lajv-blogu

Objavljeno: 28.11.2023. 19:53h > 01:59h
21:31h

24. minut - Šta uradi Bukari! Izleteo je jedan na jedan sa golmanom Raćiopijem, ali je dao predug for i propustio fenomenalnu priliku.

21:27h

20. minut - Kakva prilika za Jang Bojs! Nsame se sjajno izborio za poziciju, ali njegov udarac glavom nije bio precizan!

21:22h

13. minut - Zvezda se trudi da igra visok presing, ali takođe ostavlja i rupe u odbrani. Dva uzbuđenja na obe strane, rezultat i dalje 1:0.

21:16h

9. minut - Vodi Jang Bojs! Zvezda brutalno kažnjena za neiskorišćene šanse. Glazer je odbranio Benitov udarac, a loptase potom od Nedeljkovića odbija u gol.

Izmena: 21:37h
21:11h

5. minut - Zvezda je umala dve prilike od kojih je ova druga Šerifa Ndiajea bila veoma ozbiljna. Glavom je zahvatio centaršut sa leve strane koji je uputio Hvan, ali lopta ode pored gola.

20:58h

Počeo je meč u Bernu!

20:30h

Atmosfera na stadionu je sve vrelija. Zvezdini igrači su dobili žestoke zvižduke najvatrenijih pristalica Jang Bojsa.

19:52h

Poznati su sastavi za koji su se odlučili Rafael Viki i Barak Bahar:

Jang bojs (4-3-3): Raćiopi - Blum, Kamara, Benito, Garsija - Maleš, Nijase, Monteiro - Ugrinić, Nsame, Elija.

Crvena zvezda (4-2-3-1): Glazer - Nedeljković, Điga, Dragović, Rodić - Mijailović, Stamenić - Bukari, Hvang, Ivanić - Endiaje.

Izmena: 20:37h
19:42h
14:10h

Takođe smo posetili i trening Crvene zvezde. Delić atmosfere pogledajte ovde.

14:04h

Reporter Espresa se nalazi u Bernu. Dan je bio tmuran, al došlo je do razvedravanja. Ostaje da se vidi da li će tako ostati i do početka duela.

13:57h

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju od 21 čas u Bernu ekipi Jang Bojsa u petom kolu Lige šampiona. Meč predstavlja direktan okršaj za plasman u elminacionu fazu Lige Evrope. Dve ekipe su bodovno izjednačene, s time što crveno-beli imaju za dva gola bolju gol razliku. Eventualni pobednik bi obezbedio evropsko proleće.

Пласман обезедио Sofascore

Podsetimo, u poslednjem kolu Mančester Siti gostuje na Marakani, dok Jang Bojs ide u Lajpcig.

Izmena: 17:04h