Crveno-beli žele trijumf, Foto: Starsport©

evroliga

ZVEZDA PONIZILA FENER: Crveno-beli slavili sa 31 poenom razlike!

Ekipa Janisa Sferopulousa je doživela tesan poraz u prethodnom kolu protiv Barselone

Objavljeno: 14.11.2023. 19:58h > 22:49h
21:29h

7. minut - Period bez poena prekida Džonatan Motli koji je jedini raspoloženi u dresu Fenerbahčea - 37:23!

21:21h

4. minut - Zvezda je nakon trojke Miloša Teodosića i poena Stefana Lazarevića otišla da +16 - 35:19!

21:14h

2. minut - Prve poene u drugoj četvrtini postigao je Jago koji je pogodio još jednu trojku - 28:16!

21:07h

Počela je druga četvrtina

21:06h

10. minut - Jago je pogodio novu trojku, ali je Vilbekin vratio. Ipak, Teodosić je ušao u poslednjih trideset sekundi i pogodio za tri u poslednjem napadu - 25:16!

21:01h

8. minut - Nastavlja Zvezda sa sjajnom igrom, Madar je pogodio za tri, a Jago je na drugoj strani vratio trojku za euforiju u Areni - 17:11

20:55h

6. minut - Zvezda je digla Arenu na noge sjajnim potezima. Bolomboj i Mitrović su sa atraktivnim zakucavanjima vratili prednost crveno-belima - 12:6

20:52h

4. minut - Uspeo je Fener poenima Motlija da dodđe do izjednačenja na startu - 6:6!

20:49h

1. minut - Zvezda je dobro otvorila meč i napravila seriju od 4:0 na na početku meča poenima Gedraitisa i Nedovića - 4:0!