Detalj sa utakmice Mančester sitija i Crvene zvezde, Foto: EPA/Adam Vaughan

ZVEZDA "SKUPO PRODALA KOŽU!" Crveno-beli se nisu obrukali protiv Sitija (FOTO/VIDEO)

Na portalu Espreso možete pratiti utakmicu iz minuta u minut

Objavljeno: 19.09.2023. 22:32h > 00:56h
22:05h

46. minut - Počelo drugo poluvreme.

21:49h

Kraj prvog poluvremena: Crvena zvezda vodi protiv Mančester sitija!

Izmena: 22:23h
21:46h

45. minut - GOOOL! Osman Bukari! Posle VAR provere, priznat je pogodak crveno-belima.

Izmena: 22:08h
21:45h

44. minut - Bernardo Silva napušta igru, menja ga Žeremi Doku.

21:42h

41. minut - Ponovo Glazer! Gađao je glavom Foden sa pet metara, ali siguran Izraelac.

Jedna od odbrana Omrija Glazerafoto: John Bradley/ProSports / Shutterstock Editorial / Profimedia
21:39h

38. minut - Hulijan Alvarez je šutirao sa 18 metara, brani Glazer!

21:34h
21:32h

30. minut - Brani Ederson! Kontra preko Bukarija, Hvan je poslao loptu u peterac, a Brazilac se bacio i skrenuo loptu.

21:30h

29. minut - Ake je ostao sam kao duh posle kornera Sitija i još jedna neverovatna odbrana Glazera!

Novi korner, udarac glavom Nunjesa i pravo u Glazera.

21:27h

25. minut - Holand je pogodio prečku! Norvežanin je nadskočio Aleksandra Dragovića posle centaršuta sa leve strane.

21:25h

24. minut - Žuti karton za Rodrija.

Rodri na utakmici protiv Crvene zvezdefoto: Paul Currie / Shutterstock Editorial / Profimedia
21:24h

22. minut - Odlična reakcija Milana Rodića, sprečio je gol šansu Alvareza.

21:21h

17. minut - Hulijan Alvarez ušao je u šesnaesterac i šutirao pravo u Glazera.

21:18h

14. minut - Rodri je šutirao sa 15 metara, majstorska odbrana Glazera!

Barak Bahar i Pep Gvardiolafoto: EPA/ADAM VAUGHAN
21:16h

11. minut - Greška glavnog sudije! Mitrovićeva lopta pogodila je Vokera, ali glavni arbitar pokazao je na gol-aut.