Novak je na gem od osvajanja drugog seta!

Sada Fric koristi priliku i brzo dolazi do gema!

4:2!

Novak lako dolazi do gema! Bitno je da nastavi da koristi ovakve situacije kada može da privede gem kraju, pošto su uslovi u Nju Jorku izuzetno nepogodni za igranje!

21:03h

3:2

Posle dosta muke uspeva Amerikanac da dođe do gema nakon svog servisa. Uspeo je Novak da ga ponovo pritisne i izjednači na 40:40, ali je Fric posle dobrog forhenda, a zatim i servis asa došao do gema.

20:59h

3:1!

Novak dobija najduži gem na meču! Skoro čitavih deset minuta je trajala razmena između Frica i Đokovića, ali je Srbin ponovo izašao kao pobednik!

20:47h

2:1!

Novak nastavlja tamo gde je stao u prvom setu! Ponovo je bez većih problema došao do brejka!

20:43h

1:1!

Imao je Fric priliku da uzme brejk i povede sa 2:0, ali je Novak sa tri vezana poena došao do izjednačenja!

20:39h

1:0

Fric je ekspresno došao do servis gema i tako poveo na startu drugog seta!

20:36h

Počeo je drugi set!

20:32h

6:1!

Đoković ekspresno dolazi do seta! Samo 43. minuta su bila dovoljna da Novak osvoji prvi set!

20:29h

5:1!

Novak je nezaustavljiv danas! Novi brejk, Fric bez osvojenog gema nakon svog servisa!