Stefan Jović, Dejan Davidovac, Boriša Simanić i Aleksa Radanov, Foto: Starsport©

DRAMA U KINI: Srbija bez Bogdana i Milutinova slomila Brazil! (VIDEO/FOTO)

Tok meča možete pratiti na portalu Espreso

Objavljeno: 21.08.2023. 13:25h > 16:19h
14:26h

12. minut - Krade loptu Avramović i polaže za dva poena. Neto 1/2.

Dvojka Galvaninija, Dobrić 2/2 sa linije penala. Dvojka Dos Anjosa - 27:25.

14:20h

10. minut - Dos Anjos i Avramović pogađaju dvojke. Dva poena Žoržinja.

Trojka Avramovića za vođstvo Srbije na kraju prve četvrtine 21:20!

14:16h

8. minut - Trojka Raula Neta. Srbija bez poena u svom napadu, ali faul u napadu Brazilaca. Izgubio je loptu Stefan Jović, a potom napravio faul.

Neto 1/2 sa linije penala. Dobrić 1/2. Dvojka Neta - 16:16.

14:09h

6. minut - Marinković 2/2 sa linije penala, dvojka Benitea. Trojka Stefan Jović. Nisu "karioke" iskoristile napad. Petrušev 2/2 sa linije penala.

Santos šalje loptu u aut. Nema trojke Petruševa - 15:10.

14:05h

4. minut - Greši Marinković, a sada faul u napadu Soaresa. Nije iskoristila Srbija jedan napad, potom je Davidovac ukrao loptu i zakucao.

Uzvraća zakucavanjem Kabaklo. Neiskorišćen napad "orlova" i nova dva poena Kabakloa za 6:6.

13:58h

2. minut - Benite i Petrušev pogađaju za dva poena. Pogrešio je Jago dos Santos, a potom je Nikola Jović dao dvojku, ali ne i dodatno bacanje.

Nova dvojka Petruševa, a uzvraća Kabaklo - 6:4.

13:57h

Naš legendarni as ne očekuje ništa od nacionalnog tima na Svetskom prvenstvu.

Svetislav Pešić i Ognjen Dobrićfoto: Starsport
13:27h

Brazil je na pripremama bio bolji od Južnog Sudana, Australije i Venecuele, a zanimljivo kao i "orlovi" izgubio od Italije.

13:18h

Košarkaška reprezentacija Srbije od 14 časova igra generalnu probu, odnosno poslednji meč pred Mundobasket.

Protivnik je Brazil na Kupu solidarnosti u kineskom Šenženu, a naš nacionalni tim je u nedelju pobedio domaćina sa 23 razlike.

"Orlovi" su u pripremnim utakmicama bili bolji od Bosne i Hercegovine, Poljske, Grčke, Portorika i pomenute Kine, a poraženi od Italije.