Slavlje igrača Partizana posle pobede protiv Sabaha, Foto: Starsport©

3. kolo KVALIFIKACIJa za lk

JOVANOVIĆ APSOLUTNI JUNAK: Partizan preživeo penal dramu i Sabah i izborio plej-of Lige konferencija! (VIDEO/FOTO)

Kompletan tok meča mogli ste pratiti na našem portalu

Objavljeno: 18.08.2023. 00:04h > 07:31h
22:42h

82' Duplu izmenu izvršio je Igor Duljaj. Natho i Severina su izašli iz igre, a na terenu su sada Nikolić i Baždar.

22:31h

72' Iz igre je izašao Menig, a u igru je ušao Kalulu.

22:30h

70' Ilić je fantastično šutirao iz daljine, na kraju je morao da interveniše golman Sabaha. Sjajan udarac defanzivca Partizana.

Izmena: 23:31h
22:24h

64' Izmena u ekipi Partizana. Šćekić je ušao u igru umesto Kanutea.

22:22h

62' Preti sada ekipa Sabaha, brani golman Jovanović.

22:19h

57' GOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!!! Natho je majstorskim golom iz slobodnog udarca duplirao prednost Partizana. Izraelac je pored živog zida šutirao u bliži golmanov ugao.

22:04h

48' Natho je izveo korner, pokušao je ponovo Mihajlo Ilić glavom, ali pravo u golmana Ivanova.

Kapiten Sabaha četvrti put na zemlji, zvižduci navijača.

22:03h

DRUGO POLUVREME:

46' Počelo je drugo poluvreme.

21:49h

45+3' KRAJ PRVOG POLUVREMENA!!!! Partizan golom Saldanje vodi sa 1:0.

Izmena: 22:03h
21:47h

45+1' Pokušao je Partizan posle kornera koji je izveo Natho, ali nije bilo promene rezultata.

21:45h

45' Prvo poluvreme produženo je tri minuta.

21:37h

34' Mogao je Sabah brzo da stigne do izjednačenja, ali na svu sreću ostalo je 1:0 za ekipu Igora Duljalja.

21:31h

30' GOOOOOOOLLLL!!!!!!! Partizan vodi 1:0, strelac je Saldanja. Golman Sabaha uspeo je da odbrani dva udarca Menigu i Severini, ali je onda Saldanja uspeo da zatrese mrežu.

21:20h

21' Natho je bio u dobrom solo prodoru, ali nije imao podršku od saigrača tako da je morao sam da pokuša da ugrozi gol Sabaha.

21:14h

15' Saldanja je šutirao, a lopta jej pogodila jednog igrača Sabaha u kaznenom prostoru.

Crno-beli zatražili su penal, ali ga nisu ga dobili. Kanute je u sledećem napadu bio u dobroj prilici, ušao u šesnaesterac Sabaha, ali umesto da centrira i pokuša da uposli nekog saigrača bio je sebičan, raspalio po lopti koja je završila pored gola.