Detalj sa utakmice Sabaha i Partizana, Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović

KVALIFIKACIJE ZA LK

EPSKA BLAMAŽA PARTIZANA! Sabah za četiri minuta nokautirao amaterske crno-bele (FOTO/VIDEO)

Tok utakmice možete pratiti iz minuta u minut na našem portalu

Objavljeno: 10.08.2023. 18:00h > 22:34h
19:12h

51. minut - Dva žuta kartona u redovima domaćina za dva minuta! Prvo Kristijan u 49. minutu, a potom 120 sekundi kasnije Apeh.

19:07h

48. minut - Nurijev je ponovo propustio veliku šansu pošto je ostao sam kada je lažnjakom izbacio Markovića.

Oklevao je, šutirao, a Jovanović je odbranio, lopta mu se odbila, ali ga je izblokirao Marković dvaput.

19:05h

46. minut - Počelo je drugo poluvreme.

18:48h

Kraj prvog poluvremena: Sabah - Partizan 0:0.

Izmena: 18:54h
18:45h

45+3. minut - Dve odlične odbrane Jovanovića u tri sekunde! Mogao je Sabah do gola, ali sjajne intervencije golmana Partizana.

Najpre maestralni refleks posle šuta glavom Nurijeva, a potom i siguran sa metar-dva na odbitak Kristijana.

Izmena: 19:43h
18:35h

34. minut - Uklizao je Marković Nurijevu i sprečio gol.

18:35h

31. minut -  Ponovo udarac Meniga pored gola, sada sa 17 metara.

18:30h

29. minut - "Kifla" Kvinsija Meniga sa levog boka pored gola.

Detalj sa utakmice Sabaha i Partizanafoto: Foto: FK Partizan/Miroslav Todorović
Izmena: 20:24h
18:28h

27. minut - Poništen je Sabahu gol zbog ofsajda i igranja rukom.

18:24h

23. minut - Ostao je na zemlji Kalulu, ukazuju mu se pomoć, ali će nastaviti meču. Saigrači i rivali otišli su po savete i osveženje zbog vrućine u Bakuu.

18:20h

20. minut - Velika greška golmana Imanova. Ispucao je loptu koja je pogodila Saldanju, umalo autogol, ali se spasao čuvar mreže domaćina.

Izmena: 20:23h
18:17h

18. minut - Isajev je dodao do Nurijeva koji je prosledio do Tila. Luksemburžanin je šutirao, ali je Jovanović bio siguran na golu.

18:14h

15. minut - Odlična akcija gostiju. Lep pas Saldanje i prodor Severine, ali od svega gol-aut.

18:13h

12. minut - Prvi šut Partizana ka golu Sabaha! Saldanja je probao sa distance, ali pravo u golmana Imanova.

18:07h

8. minut - Pobegao je Letić Filipoviću na levom boku i uputio je centaršut, a Til sa pet metara šutira pored gola.