Fudbaleri Crvene zvezde, Foto: Starsport

MOĆNA ZVEZDA ZGROMILA FIORENTINU NA MARAKANI: Bruka Jovića i ekipe, Bahar spremio mašinu za LŠ

Tok meča možete pratiti uživo na našem sajtu

Objavljeno: 26.07.2023. 20:47h > 22:09h
20:28h

27. minut - GOOOOOOOOOOOOOOL! Siguran Bukari sa bele tačke!

20:28h

27. minut - Penal za Zvezdu! Bukari je oboren u kaznenom prostoru!

20:24h

23. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Poker Zvezde na Marakani i drugi gol Pitera Olajinke! Fiorentini se ne piše dobro!

20:20h

20. minut - Prva prilika za Fiorentinu, Mandragora je bio u dobroj šansi, ali brani Glazer!

20:15h

14. minut - GOOOOOOOOOOOOL! Šta radi Zvezda! Mirko Ivanić pogađa za 3:0 sa ivice kaznenog prostora!

20:14h

13. minut - Nova šansa za Zvezdu, ovog puta za Kangvu!

20:13h

12. minut - Zvezda vodi sa 2:0, strelac je Kraso, a Ivanić je asistent!

20:10h

9. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Zvezda vodi golom Olajinke koji je iskoristio neopreznost Martinesa i pogodio za 1:0.

20:08h

8. minut - Preti Crvena zvezda preko Kangve, šut nije išao u okvir gola, ali je Zvezda posle prekida došla do kakve takve šanse.

20:04h

Luka Jović je dobio dres od Duleta Savića i Vladimira Petrovića Pižona.

20:03h

Pogledajte atmosferu na "Marakani", kao da je u pitanju evropski meč.

20:02h

1. minut - Počeo je prijateljski meč između Crvene zvezde i Fiorentine.