Slavlje fudbalera Mančester sitija sa peharom, Foto: EPA/TOLGA BOZOGLU

FINALE LIGE ŠAMPIONA

RODRI ZA ISTORIJU MANČESTER SITIJA! "Građani" pobedili Inter i osvojili prvu evropsku krunu (VIDEO/FOTO)

Detalje sa utakmice pratite iz minuta u minut na portalu Espreso

Objavljeno: 10.06.2023. 23:27h > 00:49h
22:15h

56. minut - Seo je Edin Džeko na travu, ne može da nastavi. Menja ga Romelu Lukaku.

22:13h

51. minut - Pogrešio je Onana prilikom igre nogom. Bernardo nije uspeo da je iskoristi, presečen je njegov pas na peterac.

22:07h

46. minut - Počelo drugo poluvreme.

21:46h

45.+2. minut - Kraj prvog poluvremena, bez golova.

21:36h

36. minut - Ne može ipak De Brujne! Pokazao je Kevin da ne može da nastavi, menja ga Fil Foden.

21:33h

30. minut - Žalio se Kevin de Brujne na povredu, ušla je medicinska ekipa na teren. Belgijanac ne deluje baš najbolje, iako se vratio na teren.

21:28h

28. minut - Prva ozbiljna prilika za Holanda i odbrana Onane! Pobegao je Norvežanin čuvarima, došao do petarca, ali je Kamerunac bio siguran.

21:27h

26. minut - Ederson je bio na ivici šesnaesterca i odigrao loše za Stounsa a loptu je presekao Barela, ali je loše šutirao na prazan gol.

21:20h

20. minut - Šutirao je Brozović sa ivice šesnaesterca, ali loše i lopta odlazi preko gola.

21:13h

14. minut - Izveo je Inter korner, odnosno Dimarko je odmah dodao do Čalhanoglua i usledio je oštar centaršut, ali bez opasnosti za Siti.

21:02h

5. minut - Ušao je Bernardo Silva u šesnaesterac, gađao suprotan ugao, ali lopta odlazi pored gola.

21:00h

1. minut - Počelo je finale Lige šampiona na Olimpijskom stadionu "Ataturk" u Istanbulu.