Ivanić duplirao prednost Zvezde, Foto: Starsport

CRVENA ZVEZDA U FINALU KUPA! TSC pretio, pa doživeo POTOP U Bačkoj Topoli!

Tok meča možete pratiti uživo na našem sajtu

Objavljeno: 17.05.2023. 20:21h > 20:40h
19:12h

41. minut - Pokušao je Katai iz izgledne pozicije, ali ništa od novog gola za crveno-bele.

19:08h

37. minut - Malo košakanje fudbalera zbog neuobičajenog poteza Bukarija!

19:06h

36. minut - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL! Vodi Zvezda sa penala, Kanga neumoljiv!

19:03h

33. minut - Fudbaleri Crvene zvezde traže penal, šutirao je Kanga, a Cvetinović je čini se promenio pravac lopta! Proverava se VAR da li je igrao rukom.

Penal za Crvenu zvezdu, posle konsultacije VAR-a!

19:00h

Čukarički je dupirao prednost u Novom Sadu. Strelac drugog gola je Mohamed Badamosi.

18:48h

20. minut - Konačno velika šansa za Zvezdu koja se oslobodila pristiska! Šutirao je Kanga, ali ga je zaustavila stativa!

18:46h

15. minut - Novi poništen gol za TSC, ovog puta je Jovanović bio u šansi, ali je gol poništen zbog ofsajda!

Prethodno je posle lepe akcije Katai uputio snažan udarac, golman ekipe iz Bačke Topole uspeo da obrani, ali je nakon akcije dosuđen ofsajd.

18:41h

Čukarički vodi protiv Vojvodine, a strelac je Viktor Rogan.

18:37h

6. minut - Penal za TSC! istrčao je Borjan ka lopti i oborio protivničkog napadača, sudija je dosudio najstrožu kaznu.

Brzo se iskupio kapiten Zvezde, Vukić je šutirao po zemlji, ali brani Borjan!

18:33h

2. minut - Prvo uzbuđenje na meču! Fudbaleri TSC su uspeli da zatresu mrežu u drugom minutu. Međutim, Vukić je izašao sa loptom, pa je pogodak se poništava.

18:31h

1. minut - Počeo meč u Bačkoj Topoli.

18:17h

Evo konačno i postave TSC-a:

Ilić- Stojković, Cvetinović, Antonić - Stojić, Kuveljić, Krstić, Petrović - Jovanović, Vukić, Milosavljević.

17:38h

Evo startne postave crveno-belih:

17:30h

Fudbaleri Crvene zvezde gostuju ekipi TSC-a u Bačkoj Topoli od 18.30 u meču polufinala Kupa Srbije.

U istom terminu će biti i odigrano drugo polufinale između Vojvodine i Čukaričkog.

Zanimljiv podatak je da je ovo prvi put posle deset godina u polufinalu Kupa Srbije nema ekipe Partizana.

Crveno-beli su favoriti u ovom meču, ako uzmemo u obzir skor ove sezone.

Zvezda je nadigrala TSC u oba meča 2023, 2:1 u gostima i 4:1 na svom terenu pre samo mesec dana.

Plasman u polufinale je najveći uspeh TSC-a koji je prethodne dve godine ispadao u četvrtfinalu, a pre toga dva puta zaredom u osmini finala.