ZEK LEDEJ NIJE MOGAO SAM, IGRAĆE SE MAJSTORICA! Real vratio seriju u Madrid, Partizanu falio lider

Tok meča ste mogli da pratite uživo putem našeg lajv-bloga

Objavljeno: 04.05.2023. 22:33h > 00:17h
21:51h

26. minut - Dek zaustavljen, Smailagić odlučan na ofanzivnom skoku. Anđušić promašuje sa velike udaljenosti, ali nije bio precizan ni Vilijams Gos 51:49

21:48h

25. minut - Hladnokrvni Ledej donosi novo izjednačenje! Anđušić pogađa sa poludistance i Partizan vodi prvi put na meču 51:49

21:45h

24. minut - Eksum se žalio jer nije dobio faul, a potom stiže kazna i vidu tehničke!

Težak šut pogađa Džanan Musa, ali sjajni Ledej nastavlja sa sjajnom partijom 47:49

21:43h

23. minut - Ponovo dobra odbrana domaćih, a onda i faul nad Papapetruom! 45:46

21:41h

22. minut - Uspeo je čelendž Željka Obradovića, a potom sjajna odbrana Partizana! 44:46

21:36h

21. minut - Papapetru otvara drugo poluvreme svojim poenima!

Tavares fauliran, pogađa samo jedno slobodno bacanje! 44:46

21:35h

Navijači Partizana su pre početka drugog poluvremena zapevali himnu "Da volim crno-bele".

21:16h

20. minut - Laki poeni za Serhia Ljulja koji se prošetao kroz reket!

Anđušić pogađa jako bitnu trojku za nerešeni rezultat 42:42

Neverovatno, Madar je faulirao Ljulja na 2 sekunde do kraja pri šutu za tri poena. Iskusni Španac pogađa sva tri penala, ali neverovatni Danilo Anđušić pogađa uz zvuk sirene, ali gledaće se snimak.

Nažalost, zakasnio je as Partizana sa izbačajem lopte i koš neće važiti. Svakako, povoljan završetak prvog poluvremena za crno-bele 42:45.

21:13h

19. minut - Posle promašaja Nanelija, Partizan prima lake poene! Zek Ledej beleži nove poene.

Sjajna odbrana, pa Anđušić za Ledeja koji znažno zakucava! 39:40

21:11h

18. minut - Po jedna promašena trojka na obe strane! Promašuje Rodrigez, pa Anđušić!

Lesor pogađa jedno slobodno bacanje 35:38

21:10h

17. minut - Dobra odbrana Partizana, ali Dek se nekuda provlači i poentira. Strašan potez Ledeja koji se razigrao. Opet Dek sa druge strane! 34:38

21:05h

16. minut - Smanjuje Partizan na samo 4 poena zaostatka, promašena trojka Reala, a potom zalet Lesora u kontru prilikom koje je fauliran! 32:34

21:03h

14. minut - Prvi koš Tavaresa iz igre, ali potom Lesor sjajno poentira upravo preko gorostasnog centra! 28:34

20:59h

13. minut - Novi loš napad Partizana, na kraju faul u napadu za Papapetrua.

Dobra saradnja Anđušića i Lesora koji pogađa uz faul!

Ide nova trojka Papapetrua 26:32

20:57h

12. minut - Vraća trojku Papapetru, i to ponovo na isteku napada! Neverovatan propust u odbrani Partizana, laki poeni za Real 21:32