ARENA EKSPLODIRALA, PUKLA STOTKA: Partizan na krilima navijača RASTURIO nemoćni Real, plej-of je sada iza ćoška!

Kompletan tok meča mogli ste pratiti na našem portalu

Objavljeno: 31.03.2023. 22:34h > 02:17h
21:24h

20' Završeno je sjajno prvo poluvreme Partizana koji posle 20 miniuta igre vodi protiv Reala 49:38.

21:20h

19' Avramović asistira Lesoru koji zakucavanjem diće publiku na noge, Partian ima lepu prednost 45:36. Naneli postiže koš, crno-beli imaju dvocifrnu prednost 47:36.

21:13h

17' Panter postiže četiri uzastopna poena, Partizan vodi 39:34.

Izmena: 02:15h
21:11h

16' Fernandes pogađa za tri poena i primorava trenera Obradovića da traži minut odmora 35:34.

20:59h

13' Sjajan napad Reala koji realizuje Dek 26:27. Egzum je poentirao uz faul. Trener Reala Ćus Mateo je protestovao zbog toga što je koš priznat, i dobio tehničku. Plejmejker crno-belih je pogodio jedno od dva bacanja.

20:57h

12' Naneli efektno zakucava, vraća prednost Partizanu 26:25.

20:56h

DRUGA ČETVRTINA:

11' Egzum pogađa za tri poena 24:25.

20:54h

10' Real nije iskoristio zadnji napad u prvoj četvtini koju je loše počeo, ali je na kraju uspeo da je reši u svoju korist rezultatom 23:21.

20:45h

8' Papapetru je odlično odigrao u napadu i postigao nove poene za Partizan 17:18.

20:44h

7' Lesor postiže svoje prve poene na meču 15:18.

20:40h

6' Gube loptu igrači Partizana, a Hezonja košem kažnjava grešku 11:15.

20:37h

4' Druga trojka Adama Hange 7:8.

20:34h

3' TROJKAAAAAAAA!!!!! Trifunović donosi prednost Partizanu 6:3.

20:33h

2' Hanga postiže prvu trojku na utakmici 2:3.

20:32h

PRVA ČETVRTINA:

1' Počeo je meč u Beogradu, a prvi koš na utakmici postigao je Alen Smailagić 2:0.