Detalj sa utakmice Engleska - Francuska, Foto: EPA-EFE/Tolga Bozoglu

FRANCUZI NA MAROKO, HRVATI NA ARGENTINCE: Englezi i Portugalci završili svoj put u Kataru

Dobili smo sve polufinaliste Svetskog prvenstva u Kataru

Objavljeno: 11.12.2022. 00:01h
20:47h

Kraj prvog poluvremena! Francuzi vode golom Čuamenija iz 17. minuta.

20:46h

45. minut - Igraće se 4 minuta nadoknade!

20:38h

Pogledajte sjajni gol Čuamenija...

20:28h

29. minut - Strašan udarac Harija Kejna, ali brani Loris! Bolji period za Engleze u ovim momentima!

20:25h

26. minut - Oboren je Hari Kajn u kaznenom prostoru, a sudija je konsultovao VAR! Ipak, ništa od penala!

20:24h

25. minut - Englezi konkretniji posle gola Francuza, ali nema ozbiljnije šanse za njihove strane.

20:16h

17. minut - GOOOOOOOOOOOOOL! Francuzi vode posle gola Čuamenija, na asistenciju Grizmana! Sjajan gol sa 25 metara!

20:10h

11. minut - Francuzi prvi stižu do prilike na meču, Žiru je bio u sjajnoj prilici, ali Pikford siguran!

20:00h

1. minut - Počeo je meč Engleske i Francuske!

19:03h

Poznati su sastavi:

ENGLESKA (4-3-3): Pikford – Voker, Stouns, Megvajer, Šo – Rajs, Belingem, Henderson – Saka, Kejn, Foden.

FRANCUSKA (4-3-3): Loris - Kunde, Varan, Upamekano, T. Ernandez – Čuameni, Rabio, Grizman – Dembele, Žiru, Mbape.

19:01h

Fudbaleri Engleske i Francuske će se sastati u drugom današnjem četvrtfinalu, a meč počinje od 20 časova.

Prognozirajte ishod meča.

19:01h
17:57h

90+8' KRAJ UTAKMICE!!!!!! MAROKO JE NAPRAVIO NOVO IZNENAĐENJE, SAVLADAO PORTUGALIJU 1:0 I PLASIRAO SE U POLUFINALE SVETSKOG PRVENSTVA.

17:53h

90+5' Abuklal je prpopustio priliku da iz kontra napada reši pitanje pobednika.