Detalj sa utakmice Engleske i SAD-a, Foto: EPA/Neil Hall

ZAVRŠEN ŠESTI DAN MUNDIJALA: Slavlje Iranaca i Senegala, Englezi i Holanđani samo do boda (VIDEO/FOTO)

Odigrane po dve utakmice u grupama A i B

Objavljeno: 25.11.2022. 22:11h
15:29h

67. minut - Katar se razigrao i imao novu veliku šansu, ponovo je odličan bio golman Senegala.

15:27h

62. minut - Najbolja šansa za Katar. Oprobao je udarac sa distance štoper Abdulkarim Hasan, ali je Mendi sjajno odbranio.

15:11h

GOOOOOOOOOOLLLLLLLL!!!!!!!! Senegal je duplirao prednost protiv Katara. Žakobs je izveo korner, a Didiju je trznuo glavom i poslao loptu u suprotan ugao.

15:07h

Jedan od najboljih igrača današnjice Nejmar neće igrati narednu utakmicu u grupi protiv Švajcarske, prenose španski mediji.

14:52h

POLUVREME - domaćin u nezavidnom položaju pred drugi deo igre.

14:41h

GOOOOOOOOLLLLL!!!!!!!! Senegal je poveo! Bulaj Dia je kaznio grešku odbrane Katara - 1:0!

Izmena: 14:45h
14:01h

Sastavi za prvi duel 2. kola grupe A:

KATAR (5-3-2): Baršam - Migel, Mohamed, Huhi, Hasan, Amhed - Al Hajdos, Budiaf, Madibo - Almoez, Afif.

SENEGAL (4-2-3-1): Mendi - Sabali, Kulibali, Jakobs, Dialo - Gej, Mendi - Dijata, Dediju, Sar - Dija.

13:26h

Prognozirajte ishod meča u 14.00 - Katar - Senegal u okviru grupe A:

13:15h

Akcija sa prvog meča dana:

13:04h

KRAJ UTAKMICE - tek u finišu su Iranci slomili Vels, ali su bez sumnje zaslužili slavlje.

Evo novog stanja u grupi B:

13:02h

2:0! U 101. minutu u kontri su Iranci iskoristili višak - Taremi je proigrao Ramina Rezaejana koji je rutinski zatresao mežu!

12:59h

GOL u 98. minutu! Posle kornera, Velšani su loše izbacili loptu na nogu Ruzbeha Češmija koji je odličnim udarcem pogodio donji levi ugao gola i izazvao erupciju oduševljenja navijača Irana!

12:46h

CRVENI KARTON - Iran je krenuo u kontranapad, a golman Velsa Henesi izašao iz kaznenog prostora, promašio loptu i "pokosio" Taremija, nakon čega mu je sudija pokazao žuti karton.

Međutim, posle pregledanog snimka, arbitar je preinačio odluku i pokazao Henesiju crveni karton.

12:06h

U prvih 45 minuta nije bilo mnogo uzbuđenja na stadionu "Ahmed bin Ali". Prvi su opasnije zapretili Velšani preko Kifera Mura, a potom je na drugoj strani poništen pogodak Alija Golizadea zbog ofsajda.