Saša Lukić, Foto: EPA/Alessandro Di Marco

serija a 13. kolo

BOLONJA OKRENULA SRPSKI TORINO: Lukić pogodio, ali Vanja dvaput vadio loptu iz mreže!

Srpski reprezentativac doneo vođstvo svom timu, ali Bolonja režirala preokret

Objavljeno: 06.11.2022. 14:51h > 15:02h

Fudbaleri Bolonje su posle preokreta pobedili Torino (2:1), u 13. kolu Serije A.

Gosti su u drugom poluvremenu ispustili prednost, koju im je sa bele tačke u 26. minutu doneo Saša Lukić.

Pored njega, za Torino su nastupili i golman Vanja Milinković-Savić, kao i Nemanja Radonjić, koji je u igru ušao u 66. minutu.

Bolonja je u roku od samo devet minuta preokrenula susret protiv Torina.

Prvo je Orsolini pogodio u 64. posle centaršuta Vinjata, da bi onda Poš u 73. postavio konačan rezultat, uz proveru VAR tehnologije.

Orsolini je u nadoknadi mogao do još jednog pogotka, ali se propisno obrukao, promašivši čitav gol iz peterca, nakon spektakularnog dodavanja Arnautovića.

Bolonja je ostvarila treći uzastopni trijumf i trenutno je 11. sa bodom manje upravo od Torina, koji je zabeležio poraz posle dve pobede zaredom.