ITALIJA BRUJI O MLADOM SRBINU: Da li je došlo vreme za konačnu PREKOMANDU? (VIDEO)
Marko Lazetić, Foto: Profimedia

EKSPLOzija

Sjajna partija Lazetića nije prošla nezapaženo

Objavljeno: 13:52h

Srpski napadač Marko Lazetić trenutno igra u mladom timu slavnog Milana, ali to bi uskoro moglo da se promeni.

Lazetić se ozbiljno nameće treneru Stefanu Pioliju, pošto je ovog vikenda zablistao u Primaveri, u meču u kojem su Rosoneri prosto razbili Atalantu rezultatom 4:0.

Nekadašnji đak Crvene zvezde je u pobedi nad timom iz Bergama postigao het-trik i tako demonstrirao svoju dominaciju u ovom uzrastu.

Marko Lazetić

Prednost Milanu u u 16. minutu doneo Gabriele Alesi, a onda je usledio šou Srbina koji je svoj prvi gol na meču postigao u 20. minutu, da bi 14 minuta kasnije postavio rezultat prvog poluvremena. U nastavku utakmice Lazetić je postigao još jedan pogodak i to u 78. minutu, čime je kompletirao het-trik ali i "poker" u mreži rivala.

Lazetić ove sezone uporedo igra za mladi tim Milana i trenira sa seniorima, među kojima je u prošloj sezoni odigrao i prve minute. Ipak, ove takmičarske godine Srbin se u samo dva navrata našao na klupi prvog tima, ali nije dobio šansu na terenu.