istraga ide u potpuno drugom pravcu

JELENA MARJANOVIĆ NIJE UBIJENA NA NASIPU! Jeziv preokret u istrazi DECENIJE, isplivali novi tragovi!

04.08.2017. 21:53h
Ubistvo pevačice intrigira srpsku javnost više od godinu dana... Detaljnije»

Ostavite Komentar

PRAVILA KOMENTARISANJA

Zabranjeni su govor mržnje, vređanje na nacionalnoj, rasnoj ili rodnoj osnovi, vređanje ličnosti korisnika i osoba čija se imena pojavljuju na sadržajima portala, kao i upotreba vulgarnih reči. Svako korišćenje portala suprotno navedenom biće kažnjeno oduzimanjem prava korisnika na pristup portalu kome će pristup biti trajno ili privremeno uskraćen. Svako ugrožavanje lične i porodične bezbednosti korisnika portala, kao i lica čije se ime navodi u sadržaju portala, putem pretnji ili na bilo koji drugi način, nije dozvoljeno i svako takvo ponašanje može biti krivično gonjeno od strane nadležnih organa. Nije dozvoljeno lažno predstavljanje, predstavljanje u ime drugog pravnog ili fizičkog lica. Zabranjeno je pisati velikim slovima (Full Capslock).

Komentari i sadržaji koji se ne odnose na teme portala biće obrisani bez prethodne najave, a korisnicima koji pošalju takve komentare i sadržaje biće u više navrata onemogućen pristup portalu. Ukoliko korisnik smatra da je nepravedno kažnjen, ima pravo da kontaktira administratora.

Komentara: 9

to bre policijo

04-08-2017 22:36h
Jos da otkriju i dokazu da je ubica vec mrtav - i resili slucaj.

ubica ima puno fali mesto zlocina

05-08-2017 13:27h
@to bre policijo
Da li je onaj sa kapuljacom ili onaj sa biciklom?
Onaj sa camcom ili onaj sto je se obesio?
Onaj iz padinske skele ili ona podeljena licnost?
Onaj sa stapom ili onaj sa cekicem?
Ili ipak onaj bugarski kamiondzija uhapsen u Nemackoj?

policiji ne verujem vise ni rec

04-08-2017 22:39h
Na samom pocetku istrage je bilo reci da su u nekom autu u Zemunu nasli tragove Jeleline krvi. To jedan put pomenuto i nikad vise. Cij li je taj auto?
Od svega nezavisno: policiji ne verujem vise ni rec, o bilo cemu da se radi.

uzas

04-08-2017 23:02h
a muz joj ulazi u rijaliti ... mislim da ju je koristio za zivota zarad svoje karijere kompozitora ...

RADOJKA AJFON

05-08-2017 09:24h
@uzas
Ne ,on ce sada naivcina biti iskoriscen .Bolje i da ne mislim sta su smislili da mu urade spektakularno pred beogradske izbore u lajvu.

takva su vremena

05-08-2017 13:20h
@uzas
Zasto da ne? Honorar je dobar, a od neceg se mora ziveti.
Pre su ziveli od Jeleninog pevanja i njegove produkcije.
Da li ce mu rijaliti skoditi ili biti dobar prihod, zavisi od njega.

Miodrag iz Peći

04-08-2017 23:21h
Svako nerazjašnjeno ubistvo je političko ubistvo, a poznato je da političari vole pevačice, voditeljke... Valjda će jednog dana, ubica političar biti u nemilosti i dokazi će isplivati na površinu.

RADOJKA AJFON

05-08-2017 05:43h
Pa to nije zaokret,to se oduvek zna,jer nema tragova u okolini gde je nadjeno telo.Ovo su se nekom podgrejali strahovi na sezdeset stepeni. Cudno je uzbudjenje samo zbog ovog slucaja za koji rekose da je za njih resen. Nekom je jako stalo da se stavi i formalno tacka na pricu ,jer se neko stiti. Informer,koji je tuzen za onakvo pisanje reklamira Zorana .Ne smem ni da mislim sta se ovde smislilo za sou i zbog pada rejtinga.

Nevernik

05-08-2017 08:14h
Kako da ne! Ovaj korumpirani MUP će to rešiti malo SUTRA. Ko zna ko je sve u to upleten?
Učitavam komentare

Prijavi komentar

Odaberite razlog prijave komentara:

Espreso.co.rs


Mondo inc.