Poznato stanje dečaka koji je povređen u eksploziji u Novom Sadu: Hitno prevezen u dečiju bolnicu zbog povreda
Foto: Tamara Trajković

detalji

Poznato stanje dečaka koji je povređen u eksploziji u Novom Sadu: Hitno prevezen u dečiju bolnicu zbog povreda

Po rečima doktora Zorana Krulja portparola Zavoda za urgentnu medicinu Novi Sad njihova ekipa izašla je po prvom prioritetu na lice mesta.

Objavljeno:

Dečak koji je navodno povređen u eksploziji na Najlon pijaci u Novom Sadu, zadobio je povrede prsta šake i zadržan je u dečjoj bolnici, saznajemo iz te ustanove

Po rečima doktora Zorana Krulja portparola Zavoda za urgentnu medicinu Novi Sad njihova ekipa izašla je po prvom prioritetu na lice mesta. Zbrinut je dečak star 13 godina i u svesnom stanju prevezen je na odeljenje hirurgije dečje bolnice.

Policija je obavila uviđaj.

Bonus video:

00:17

Na Vračaru u kafiću podmetnuta bomba

(Espreso/Telegraf.rs/192.rs/TM)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.