Stranci divljali putevima Srbije: Kazne za nasilničku vožnju obojici, vozili preko 230 kilometara na čas!
Saobraćajna policija, Foto: MUP

presretač

Stranci divljali putevima Srbije: Kazne za nasilničku vožnju obojici, vozili preko 230 kilometara na čas!

Protiv njih su podnete prekršajne prijave zbog nasilničke vožnje

Objavljeno:

Pripadnici Uprave saobraćajne policije su danas presretačima na auto-putu kod Sremske Mitrovice isključili iz saobraćaja dva strana državljanina i protiv njih su podnete prekršajne prijave zbog nasilničke vožnje.

Policija je u 9.35 časova zaustavila tridesetčetvorogodišnjeg državljanina Velike Britanije koji se vozilom „mercedes“ kretao brzinom od 241,6 kilometara na čas, na delu puta gde je ograničenje brzine 130 kilometara na čas.

Nakon toga, u 15.28 časova zaustavljen je četrdesetosmogodišnji državljanin Australije koji se vozilom marke „aston martin“ kretao brzinom od 235,3 kilometra na čas, takođe na delu puta gde je ograničenje brzine 130 kilometara na čas.

Bonus video:

02:48

Da li sledi pooštrenje kazni za vozače? Neviđena tragedija podgla nova pitanja: Vožnja pod dejstvom alkohola neće nailaziti na toleranciju

(Espreso/Prenela:T.N.)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.