Laptop na šporetu izazvao haos u Kragujevcu: Usledila hitna reakcija, spašeni trudnica i dete!
Vatrogasci, ilustracija, Foto: Marko Karović

užas

Laptop na šporetu izazvao haos u Kragujevcu: Usledila hitna reakcija, spašeni trudnica i dete!

U stanu u Kragujevcu laptop je izazvao požar, a vatrogasci su spasli petoro ljudi, među kojima su i trudnica i dete

Objavljeno: 17:01h

Potpredsednik Vlade i ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić izjavio je da je zahvaljujući brzoj intervenciji pripadnika Uprave za vanredne situacije iz Kragujevca danas spaseno pet osoba, među kojima su trudnica i dete, iz zgrade u kojoj je u jednom stanu izbio požar.

- Pripadnicima Operativnog centra Vatrogasno-spasilačke brigade Kragujevac požar sa velikom koncentracijom dima koji je izbio u Ulici Daničićeva, dojavljen je u 14.58, nakon čega su odmah upućene vatrogasno-spasilačke ekipe, sedam vatrogasaca-spasilaca sa dva vozila. Požar je nastao u kuhinji, na električnom šporetu gde se nalazio laptop koji je i izgoreo, a koji su vatrogasci-spasioci brzo ugasili. Najvažnije je da povređenih lica nije bilo i uviđaj je u toku - rekao je ministar Dačić.

Kako saznajemo, komandno-operativnom centru Vatrogasno-spasilačke brigade stigla je dojava da iz zgrade u ulici Daničićevoj izbija dim. Intervencijom sedam vatrogasaca-spasilaca sa dva vozila, iz stana je spaseno petoro ljudi. Uviđaj i istraga pokazaće tačne uzroke i ostale okolnosti u vezi sa ovim požarom.

Bonus video:

14:47

DNEVNA CRNA HRONIKA 10.03.2025

(Espreso)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.