strašno!
Krvnički pretučen dečak u Borči: Napala grupa maskiranih huligana, ovo su detalji jezivog nasilja kod stadiona
Policija istražuje slučaj
Dečak star 15 godina doveden je sinoć u Urgentni centar, a nakon što ga je, kako je tvrdio, grupa maskiranih mladića napala kod stadiona BSK u Borči i krvnički ga pretukla.
Napad se dogodio oko 21 sat, a dečak tvrdi da ne poznaje grupu mladića koja ga je napala. Dečaku su konstatovane teške telesne povrede.
Kako Telegraf.rs saznaje, on je došao u Urgentni centar u pratnji roditelji. On je rekao da je napadnut ispred stadiona, da mu je grupa maskiranih mladića prišla i oborila ga na zemlju, a potom krenula mučki da ga bije. Dečak je zadobio teške povrede glave, a huligani su ga navodno udarali i rukama i nogama.
Nakon napada mladići su pobegli, a povređeni dečak je pozvao roditelje, koji su došli po njega i odmah ga odvezli lekaru.
Policija istražuje slučaj.
Bonus video:
(Espreso/Telegraf.rs/J.P./Preneo D.M.)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




