Dečak koji je pao pod traktor podlegao povredama: Meštani u šoku zbog nesreće koja je zadesila Jošaničku Banju
Foto: Damir Dervišagić

JEZIVO

Dečak koji je pao pod traktor podlegao povredama: Meštani u šoku zbog nesreće koja je zadesila Jošaničku Banju

Nesreća se dogodila u ponedeljak

Objavljeno:

Učenik (15) prve godine Srednje šumarske škole u Kraljevu, koji je zadobio teške povrede nakon što je ispao iz traktora u Jošaničkoj Banji, podlegao je povredama, saznaje Informer.

Nesreća se dogodila u ponedeljak dok je mladić bio sa stricem u šumi prikupljajući drva. Traktor se prema nezvaničnim saznanjima kretao uzbrdicom kada je mladić izgubio ravnotežu i ispao iz prikolice. Stric nije uspeo na vreme da reaguje i traktor je jednim točkom prešao preko nesrećnog dečaka. Povređeni mladić je hitno prebačen u Beograd gde su mu lekari pružili neophodnu pomoć.

Komšije su u šoku i navode da je reč o nesrećnom događaju.

02:06

MOJI PRODALI TRAKTOR I DEO NJIVE ZA PRVI ALBUM, SVE JE PROPALO Šok ispovest Jane: Htela sam da ostavim pevanje, BANKROTIRALI SMO

(Espreso/Informer)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.