Foto: Profimedia
nasilništvo
VANDALIZAM: Pijani mladić SEKIROM razbijao centar Novog Sada!
Noćas je policija uhapsila mladića koji je u Novom Sadu pod dejstvom alkohola oštetio određene objekte u centru grada
Objavljeno:
Dodajte Espreso u vaš Google izbor
Novosadska policija uhapsila je noćas M. M. (25), zbog nasilničkog ponašanja na autobuskom stajalištu, gde je sekirom razbio dva stakla.
Sumnja se, takođe, da je je isti mladić u centru grada, sekirom i razbio i oštetio dve telefonske govornice i četiri svetleće reklame. Policija je utvrdila i da je M.M. bio pod dejstvom alkohola sa 1,40 promila alkohola u krvi. Određeno mu je zadržavanje i biće doveden na saslušanje nadležnom javnom tužiocu.
(Espreso.co.rs / Blic)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!

