izašlo novo izdanje
Nova važna informacija iz PIO fonda: Ovo se tiče svih penzionera u Srbiji
Oglasio se PIO fond o martovskom izdanju Glasa osiguranika
PIO fond se oglasio i za penzionere u Srbiji saopštio bitnu vest o radnom vremenu.
Detaljno su objasnili o kakvoj netačnoj informaciji se radi.
Sada je iz PIO fonda stigla lepa vest za naše starije građane, a odnosi se na martovsko izdanje Glasa osiguranika.
U intervjuu za najnovije izdanje “Glasa osiguranika“, komentarišući najnovije rezultate i finansijsku strukturu Republičkog fonda PIO, direktor Fonda Relja Ognjenović je istakao da su pokazatelji dobri i da se pozitivan trend povećanja učešća izvornih prihoda u odnosu na dotacije nastavlja i u ovoj godini.
Osim detaljnih informacija o pozitivnim finansijskim pokazateljima Fonda u 2025. godini, u martovskom izdanju “Glasa“ možete se informisati i o tome kako da osiguranici ostvare pravo na penziju iz inostranstva sa zemljama sa kojima nije zaključen sporazum o socijalnom osiguranju, ali i o tome na koji način je uređeno pitanje penzijskog i invalidskog osiguranja samostalnih umetnika, odnosno sveštenika i verskih službenika.
Da podsetimo, za penzionere u Hrvatskoj su stigle najbolje vesti o isplati uvećanih penzija - evo i kada tačno će dobiti novac.
Bonus video:
(Espreso/N.J)
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!




