Da li je ovo najveći car u Srbiji? Pozvao je Sandru Afriku na matursko, evo šta mu je odgovorila! (VIDEO)
- Ipak sam ja dečko od 18 godina i normalno je da mi se sviđa devojka kao što je Sandra, i još se bavi muzikom snima spotove.... i na putu je da izgradi lepu karijeru, otkriva nam Dušan zašto je baš nju izabrao
Nakon što je mladi Dušan Vuković iz Novog Žednika pozvao popularnu pevačicu Sandru Afriku na maturu, dospeo je u srž srpske javnosti.O njemu bruji cela Srbija: Pozvao Sandru Afriku na maturu! (VIDEO)
Potez ovog mladog maturanta, oduševio je mnoge, a mi smo ga kontaktirali i otkrili ko je on ustvari i zašto se odlučio na takav potez.
Dušan ide u Medicinsku školu u Subotici, planira da studira medicinu i pored toga bavi se snimanjem klipova za Jutjuba.
O pozivu popularne pevačice na matursko veče, mladi Vuković nam objašnjava da to uopšte nije bila šala:
- Snimamo razne stvari tipa: challenge i parodije... Ovaj zadnji video je bio malo drugacijeg tipa i iskreno, nisam se nadao da će za ovako kratko vreme da postane senzacija, to je jedan skroman poziv na maturu i ne, nije šala - to je stvaran poziv na maturu.
Facebook/ Dušan Vučković
Na pitanje zašto se odlučio baš za Sandru, maturant kaže:
- Bas zvog toga jer nisam nikoga drugog, inače sam protivnik rijaliti show-ova i sviđa mi se kod nje što se nikada nije eksponirala u nekim rijaliti show-ovima tipa "Farme" i "Parova", a to što tu i tamo pokaže svoje zgodno telo, to me je samo privuklo.
- Ipak sam ja dečko od 18 godina i normalno je da mi se sviđa devojka kao što je Sandra, i još se bavi muzikom snima spotove.... i na putu je da izgradi lepu karijeru.
Damir Dervišagić
Dušan nam je takođe otkrio da je zgodna pevačica pristala da mu bude pratilja.
- Sandra je pristala da ide sa mnom na maturu i srecan sam i uzbuđen povodom toga. Cela priča uopšte ne treba da ima nikakvu skandaloznu pozadinu ovo je poziv jedne zgodne i lepe devojke na maturu od strane jednog kreativnog dečka. Zahvalan sam Sandri što je to sve tako pozitivno prihvatila.
Pesma je blaga ironija svim ostalim spotovima i ljudima koji se koriste Ferari i ostale besne automobile jer mi, iako se vozimo u Yugu i dalje smo kul i srećni