POGLEDAJTE
„1 NA 1 GYMCAST“: NOVI PODKAST NA KURIROVOM JUTJUB KANALU – svake druge srede od 20 sati
Gost prve epizode podkasta u sredu, 15. jula, od 20 je Milan Gurović, bivši košarkaš.
Dva puta mesečno, počevši od 15. jula, sredom od 20 sati na Kurirovom Jutjubu kanalu gledaćete „1 na 1 Gymcast”, podkast u kom se razgovor odvija jedan na jedan i koji se ne vodi u studiju, već u realnom trening okruženju, u teretani.
Voditeljka podkasta je Ivana Martinović, trener, lajfstajl figura, fitnes influenserka, pisac, vrlo prepoznatljivo lice u fitnes zajednici.
Ovo je emisija koja spaja fizičku aktivnost, autentičan razgovor, kao i zabavu, tako da možete očekivati kvalitetno provedeno vreme uz nju.
Gledaćete poznata lica iz sveta sporta, fitnesa, muzike, filma, influensa, s kojima će biti razgovora o sportu i treninzima, ishrani i suplementaciji, lajfstajlu, aktuelnim temama, ličnim anegdotama, ljubavnim i životnim pričama, kao i o trenutno najaktuelnijim temama.
A najinteresantnije je to što će se razgovor odvijati dok gost i voditeljka zajedno treniraju.
Gost prve epizode podkasta u sredu, 15. jula, od 20 je Milan Gurović, bivši košarkaš.
Espreso
Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!

