Antonije je pronađen jutros živ i zdrav: Cela Srbija tražila je ovog dečka, sada su stigle lepe vesti
Foto: Kurir

SJAJNO!

Antonije je pronađen jutros živ i zdrav: Cela Srbija tražila je ovog dečka, sada su stigle lepe vesti

Antonije je pronađen jutros živ i zdrav.

Objavljeno: 08:45h
Dodajte Espreso u vaš Google izbor

Divne vesti stigle su ovog jutra iz Kragujevca, a gde je pronađen momak Antonije Jevtić (21) za kojim je prethodnim dana, tačnije od 30. juna kada je i nestao, tragao čitav taj grad.

Kako piše Instagram stranica "kragujevcani.rs", nakon neprospavanih noći i ogromne strepnje svih, Antonije je pronađen jutros živ i zdrav.

"Veliko hvala policiji, svim građanima koji su delili apele, pratili informacije i pokazali šta znači kragujevačka solidarnost kada je najteže.Hvala svima, potraga je zvanično obustavljena!", piše u pomenutoj objavi.

Podsetimo, dvadesetjednogodišnji Antonije Jevtić iz Kragujevca nestao je 30. juna, a njegov nestanak prijavljen je policiji 2. jula.

Prema navodima porodice, Antonije se poslednji put čuo sa devojkom i kolegom u noći između 29. i 30. juna, kada su mu čestitali rođendan. Od tada mu je telefon van funkcije i gubi mu se svaki trag.

- Razlozi i okolnosti nestanka nisu nam poznati. Antonije ima 21 godinu, živi i radi u Kragujevcu. Ima smeđu kosu, braon oči i visok je oko 175 centimetara. Ne znamo šta je imao na sebi u trenutku nestanka. Nestanak smo prijavili Policijskoj upravi u Kragujevcu - navela je tada porodica.

02:01

Prva Milančetova izjava nakon koncerta

(Espreso/Telegraf.rs/DČ)


Uz Espreso aplikaciju nijedna druga vam neće trebati. Instalirajte i proverite zašto!
counterImg

Espreso.co.rs


Mondo inc.